14 жовтня 2022 року, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди 130-річчя храму, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон відвідав Свято-Покровську парафію села Виноградне Заліщицького благочиння.

Парафіяни вітали свого архіпастиря на церковному подвір’ї віршованими словами та за українською традицією запашним короваєм. Настоятель храму митрофорний протоієрей Василій Хребтак зустрів правлячого архієрея у храмі запросивши очолити святкове богослужіння і помолитися за Україну, оборонців держави та весь український благочестивий народ. Його високопреосвященству співслужили запрошене духовенство. Після євангельського читання архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом проповіді розповівши про історію одного з найбільш шанованих у нашій країні свята – Покрови Пресвятої Богородиці та особливе значення цього дня для захисників та захисниць України. За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ. В кінці літургії владика Тихон привітав настоятеля та усіх присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, а особливо з відзначенням ювілею 130-річчя храму.

З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, архієпископ Тихон вручив благословенну грамоту релігійній громаді села та благодійникам храму. Святкове богослужіння завершилося уставним многоліттям, водосвятним молебнем та окропленням святою водою усіх присутніх.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3

ПЦУ не потрібна святиня, де немає УПЦ МП?

Тихон Петранюк «запросив» митрополита Епіфанія на місце свого злочину

Піп-менеджер сам себе привітав – вгору сходами, що ведуть униз

Прораб божий

Тернопіль кримінальний/Тарас Петранюк – друга спроба «будівничого» Луганського і Бучацького

Церковний злочин ОНЛАЙН

Тихон Петранюк – рейдер ПЦУ

Пилите, Тихон, пилите земли – они золотые…

Тернопільська єпархія УАПЦ під проводом митрополита Макарія готує новий «лот» на продаж…

Що відрізняє керуючого Тернопільською єпархією ПЦУ Тихона від Митрополита Мефодія – до булави потрібно голови!

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ