У рідному селі Стіжок на Шумщині відбувся похорон 19-річного військовослужбовця Романа Корчемного, який загинув на Донеччині, захищаючи нашу країну. Люди зібралися, щоб вшанувати пам’ять Героя та підтримати його рідних та близьких. Він присвятив своє життя службі в українській армії і загинув, захищаючи мирних громадян від російської агресії. На похороні були присутні місцеві мешканці, друзі та рідні загиблого, а також військовослужбовці та ветерани, які вшанували пам’ять молодого Героя. Своїми вчинками Роман Корчемний став прикладом для наслідування і доказав, що справжня відвага полягає в боротьбі за свою країну та її народ.

Похорон Романа Корчемного у селі Стіжок зібрав місцевих мешканців та військовослужбовців

На Шумщині знову занепала душа, знову пішла на вічний спочинок молода і мужня людина – 19-річний Роман Корчемний. Він загинув 11 березня, захищаючи нашу країну поблизу с. Білогорівка на Донеччині. Своє життя він присвятив захисту нашої держави. Молодий воїн підписав контракт із ЗСУ у січні 2023 року та почав проходити військову службу у складі гірсько-штурмового відділення.

Похорон Романа відбувся у рідному селі Стіжок. Люди зібралися, щоб вшанувати пам’ять Героя. Майже усі односельчани загиблого, жителі громади, представники влади, духовенство та військовослужбовці прийшли попрощатися з Романом та підтримати його рідних та близьких.

Панахиду відслужили у церкві Преображення Господнього. Усі, хто був присутній, відчували біль та скорботу, але одночасно й гордість за молодого полеглого патріота. Його самопожертву та мужність не можна оцінити словами. Ми повинні пам’ятати та пишатися такими людьми, як Роман Корчемний, які віддають своє життя за нашу свободу та незалежність. Молитися за воїнів та пам’ятати їх жертву – це наш святий обов’язок, щоб їхні душі знаходили спокій у вічності.