Святіший Патріарх Філарет зустрівся з колишнім Генеральним прокурором України Святославом Піскуном для обговорення державно-церковних відносин та боротьби з корупцією. Зустріч підкреслила необхідність створення єдиної помісної Української Православної Церкви та активізацію боротьби з корупцією як загрози національній безпеці.

Святіший Патріарх Київський і Святослав Піскун обговорили важливі питання для України

04 жовтня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з колишнім Генеральним прокурором України, головою Союзу юристів України Святославом Піскуном.

Сторони обговорили питання державно-церковних відносин, наголосили на потребі утворення єдиної помісної Української Православної Церкви з патріаршим устроєм, незалежної від інших релігійних центрів, відзначили героїчну боротьбу українського народу за свою свободу та цілісність України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Святослав Піскун,зокрема, наголосив на потребі активізації боротьби з корупцією в Україні, яка ослаблює її обороноздатність і несе загрозу національній безпеці. «Церква також своїм моральним авторитетом має закликати громадян засуджувати корупцію, як великий суспільний гріх», – сказав голова Союзу юристів України.

«Україна все одно переможе в російсько-українській війні. Бо за нами правда, отже, і Бог. Український народ достойний миру, свободи та благоденства», – сказав Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет подарував гостю видання Київської патріархії.