Хто і з якою метою вперто ігнорує діяльність держзрадника, шахрая та власника паспорта громадянина ДНР?

Днями пресслужба Тернопільської Єпархії повідомила, що «Петранюк Тарас Іванович діючий архієрей Православної Церкви України архієпископ ТИХОН 2 вересня 2022 року повернувся до своїх обов’язків керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією ПЦУ після короткочасної поїздки до Туреччини».

Дозволимо собі все ж прокоментувати, що Тихон-Петранюк і за сумісництвом агент ФСБ ФЕРЗЬ, в часи, коли в Україні вже сьомий місяць йде кровопролитна війна, дозволив собі поїхати повідпочивати за кордоном, публічно проігнорувавши Державні заходи та свої архієрейські обов’язки, як керівник Тернопільсько-Бучацької Єпархії ПЦУ/УПЦ.

А по приїзду почав роздавати ікони місцевим посадовцям, які продовжують підігравати владиці Тихону начебто турботу про «духовно-соціальні ініціативи та важливість подальшої співпраці Церкви з органами влади».

Що ж нічого дивного не має в зухвалій поведінці відомого на всю Україну кримінального злочинця, зважаючи на факти біографії Його Високопреосвященства.

Тут цікавить єдине: ціна питання — хто і з якою метою вперто ігнорує діяльність на території України під прикриттям Української Церкви — держзрадника, шахрая та власника паспорта громадянина ДНР, який ще 2014-го погодився працювати на органи МВД так званої Луганської Народної Республіки?

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3

ЧОРНА МІТКА ТИХОНА – Президент звільнив Юрія Борейчука з посади начальника СБУ в Тернопільській області

Відкритий лист до Президента України

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ