Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з народною депутаткою Лесею Забуранною, під час якої обговорили важливі питання стосовно міжконфесійної та суспільно-політичної ситуації в Україні. Патріарх відзначив заслуги Забуранної у відродженні духовності, підтримці Збройних сил та благодійній діяльності, нагородивши її орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

Роль Церкви та відзначення заслуг перед Україною

7 вересня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарету у своїй резиденції зустрівся з народним депутатом України від фракції «Слуга народу» Лесею Забуранною.

Під час розмови сторони обговорили міжконфесійну та суспільно-політичну ситуацію в Україні, відзначили роль Церкви, як консолідуючої суспільної інституції, особливо зараз, у важкий час російської військової агресії проти українського народу.

Під час зустрічі Патріарх Філарет за заслуги з відродження духовності в Україні, активну підтримку Збройних сил України та благодійність нагородив Лесю Забуранну орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“Ми дякуємо Вам за жертовну працю на благо України. Завдяки нашим воїнам і людям доброї волі, таким як Ви, Україна була, є і буде незалежною державою. Україна обов’язково переможе, бо з нами правда, а отже – Бог. Там, де Бог – там перемога” – сказав Патріарх.

Народний депутат подякувала Предстоятелю Київського Патріархату за церковну відзнаку, молитви і духовне служіння українському народу.

“Ваше життя і діяльність – приклад служіння Богу і людям, народу і державі. Душа України, яка дає нам сили боротись за волю і незалежність, сформавана і утверджена, зокрема, Вашими молитвами і трудами. Ви взірець мудрості та духовного життя” – відзначила Леся Забуранна.

На завершення, Святійший Патріарх на згадку про зустріч подарував шановній гості видання Київської патріархії, побажав міцного здоров’я та благословив на подальшу працю на благо України та її громадян.