Сьогодні місто Чортків зустріло свого сина і героя, сержанта Володимира Цепенду. Володимир віддав життя за Україну, служачи у ЗСУ та захищаючи її від московської орди.

Повернення героя: Володимир Цепенда знову в Чорткові

Сьогодні на церковному подвір’ї собору верховних апостолів Петра і Павла чортків’яни знову зібрались, щоб навколішки та зі сльозами на очах зустріти тіло ще одного воїна із нашого міста – Цепенди Володимира.

Володимир чітко розумів, що не може залишатись вдома, коли московська орда шматує українську землю. Тож чоловік пішов служити у ЗСУ майже із першого дня повномасштабного вторгнення росіян – із 27 лютого 2022 року.

А вже 18 вересня цього року під час виконання бойового завдання на Сумщині серце нашого воїна, сержанта, командира стрілецького відділення перестало битись…

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Парастас відбудеться о 19 год. у домівці Володимира за адресою: м. Чортків, вул. Ст. Бандери, 60А. Чин похорону розпочнеться за тією ж адресою у пʼятницю, 22 вересня, об 11 год., а потім – у соборі верховних апостолів Петра і Павла. Поховають воїна на Алеї Героїв на кладовищі по вул. Ягільницька.