Єпископ Павло Кравчук, керівник Тернопільсько-Теребовлянської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ), взяв участь у Архієрейському Соборі, що відбувався в Трапезному храмі святих Антонія і Феодосія Печерських. На засіданні було затверджено Статут про управління УПЦ (ПЦУ) та врегульовано календарне питання.

Архієрейський Собор Православної Церкви України: Затверджено нові постанови та врегульовано календарне питання УПЦ (ПЦУ)

Єпископ Павло Кравчук, керівник Тернопільсько-Теребовлянської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ), взяв участь у Архієрейському Соборі Православної Церкви України.

24 травня 2023 року в Трапезному храмі святих Антонія і Феодосія Печерських, що знаходиться на території Верхньої Лаври, відбувся Архієрейський Собор автокефальної Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Перед початком засідання було звершено молебень, що є традиційною практикою перед розпочаттям важливих подій.

Участь у Соборі взяли 53 архієреї Православної Церкви України, крім тих, хто був відсутній з об’єктивних причин. На початку засідання Предстоятель проголосив доповідь про діяльність ПЦУ з часу попереднього Собору, який відбувся 24 травня 2022 року. Після цього відбулося обговорення актуальних питань, включених до порядку денного.

Під час Архієрейського Собору були ухвалені відповідні постанови. Зокрема, було затверджено Статут (Положення) про управління Православної Церкви України, а також Постанову про врегулювання календарного питання в Православній Церкві України.