Родині та громаді Вишнівця принесли печальну вістку: після тижня невідомості, виявилося, що військовий загинув, виконуючи своє військове завдання.

Трагедія в Вишнівецькій громаді: загинув захисник України Андрій Дзюма

Вчора, 3 листопада, для родини Андрія Дзюми і Вишнівецької громади стало чорним днем. Військовий загинув виконуючи своє військове завдання, поклавши своє життя на вітрище захисту України.

Понад тиждень терплячи пекельну невідомість, родина та близькі Андрія Дзюми не втрачали віру, що він повернеться. 25 жовтня він зник безвісти під час бойових дій в районі н.п. Роботине, і його рідні вірили, що він живий. Але сьогодні, 3 листопада, трагедія підтвердилася.

Тіло Андрія Дзюми було опізнано в бюро судово-медичної експертизи в місті Запоріжжя, і це була величезна втрата для родини і громади. Андрій Дзюма був справжнім героєм, захищаючи свою країну від зовнішньої агресії.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вишнівецька громада на Тернопільщині висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого військового. Слова не в змозі виразити глибокий біль втрати героя, який завжди буде в серцях тих, хто знав і поважав його.

Проведення похорону та зустріч тіла Героя буде оголошено згодом. Андрій Дзюма завжди буде пам’ятатися як справжній захисник України, який віддав своє життя заради миру і безпеки своєї країни.

Ця трагедія нагадує нам про величезні жертви, які приносять українські військові в боротьбі за незалежність та свободу України. Нехай він спочиває в мирі.