Чергова загальна аудієнція завершилася папським закликом не переставати молитися за Ізраїль та Палестину, не забуваючи і про Україну.

Святіший Отець закликає вірян не переставати молитися за мир та гуманітарну допомогу в регіонах конфліктів

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Будь ласка, не переставаймо молитися за важку ситуацію в Ізраїлі та Палестині: миру, будь ласка, миру. Сподіваюся, що перемир’я в Газі триватиме і надалі, щоб усі заручники були звільнені, і щоб залишався відкритим доступ для необхідної гуманітарної допомоги. Я зв’язався парафією, що є там: бракує води, бракує хліба. Це прості люди, це народ страждає. Не страждають ті, хто розпалює війни. Молімося про мир. І не забуваймо, говорячи про мир, про дорогий український народ, який багато страждає, досі потерпаючи від війни», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 29 листопада 2023 року.

Як і щосереди, зустріч з прочанами завершилася закликом, присвяченим народам, які страждають від війни. Хоча Святіший Отець, який лікується від запалення дихальних шляхів, не зачитував катехизу, доручивши це монсеньйору Філіппо Чямпанеллі із Державного Секретаріату, ці кінцеві заклики він виголосив особисто, доповнюючи їх деякими думками, сказаними експромтом. Він, зокрема, додав: «Браття й сестри, війна – це завжди поразка. Всі втрачають. Ні, не всі: є одна група, яка багато отримує – виробники зброї, вони добре заробляють на смерті інших».

Джерело: VATICAN NEWS