Митрополит Нестор Писик разом зі своїм супроводом відвідав численні храми та монастирські комплекси Греції, відчувши особливу духовну атмосферу та отримавши благословення. Відвідання цих святих місць стало незабутнім досвідом, що зміцнив їхній зв’язок з Богом і надихнув на подальше служіння.

Керівник Тернопільської та Кременецької єпархій занурився у світ духовності та молитви під час дивовижної поломницької подорожі

Митрополит Нестор Писик здійснив незабутню поломницьку поїздку до святих місць Греції, яка залишить глибокий слід у його серці та серцях вірян. Керуючий Тернопільською та Кременецькою єпархіями разом зі своїм супроводом відвідав численні храми та монастирські комплекси, де пілігрими змогли відчути особливу духовну атмосферу і зануритися у світ молитви та віри.

Однією з зупинок паломництва українців та архієрея, стала церква Святої преподобної мучениці Параскеви, розташована в гірській ущелині Темпи. Цей святий храм є символом потужної і непохитної віри, оскільки саме тут Свята Параскева прийняла мученицьку смерть. У цьому місці Митрополит Нестор та його супровід помолилися і знайшли душевний спокій, отримавши благословення надихнувшись від святих мощей, що спокійно спочивають у цьому храмі.

Наступною зупинкою паломницької подорожі став монастир Святого Давида. Цей давній монастир має величезне духовне значення для православної громади. Митрополит Нестор разом зі своїм супроводом відчули тут магію святого місця і присутність Божественного благодаті, що спонукало до глибоких роздумів та молитви.

Також в ході поїздки Митрополит Нестор відвідав базиліку Святого Великомученика Димитрія, який є покровителем міста Салоніки. Цей величезний храм є символом віри та духовної сили. Відвідати його було великою честю для керівника Тернопільської та Кременецької єпархій, а також для всіх присутніх, які отримали можливість помолитися і відчути благословення від святого Димитрія.

Особливо чуттєвим було перебування в кафедральному соборі ікони Божої Матері Троєручниці. Цей храм є особливим місцем, де віряни знаходять зцілення, спокій та надію. Митрополит Нестор разом зі своїм супроводом провели тут тривалу молитву на відданість перед святим образом Божої Матері.

Поломницька поїздка митрополита Нестора Писика до святих місць Греції стала незабутнім духовним досвідом для нього та всіх присутніх. Це паломництво заповнене молитвою, поклонінням та віровтіленням. Відвідання церков, монастирів та святих місць поглибило їхній зв’язок з Богом і надихнуло на подальше віддане служіння та розвиток духовності.

МОЛИТВА ПРО ВИЗВОЛЕННЯ ВІД НАШЕСТЯ ЧУЖИНЦІВ

Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості та милосерді на смирення рабів Твоїх і людинолюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай на нас справдяться слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь бореться за нас.

Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості та милосерді відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Тебе припадають: стань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною.

Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам’ять про те, що і вони себе християнами називають.

Нехай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх.

Бо Ти єси захист і перемога, і спасіння для тих, хто надіється на Тебе, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!