Втрата військового Романа Захаровича Мироніва стала трагічною подією для громади селища Горошова Чортківського району. Його героїчна служба та відданість Україні залишаться надовго в пам’яті та серцях тих, кого він захищав.

Скорботна втрата: Пам’ять про військового героя Романа Захаровича Мироніва

Новини | 23 вересня 2023

Серця громади селища Горошова Чортківського району залишились переповненими болем та горем через втрату одного зі своїх військових героїв, Романа Захаровича Мироніва. Його загибель на воєнному фронті, підтверджена Другим відділом Чортківського Регіонального Територіального Центру та Службою Безпеки, стала справжньою трагедією для всієї спільноти.

Роман Миронів, народився 1980 року, був відданим сином України та брав участь у важливих бойових діях на захист своєї країни, своєї свободи та незалежності. Він присягнув на вірність українському народу і віддав своє життя у служінні цій присязі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні, Україна втратила не тільки відважного захисника, але і справжнього патріота, готового пожертвувати всім заради своєї країни. Спільнота глибоко сумує і виражає щирі співчуття родині та близьким Романа Мироніва. Його героїчна служба і жертовність надовго залишаться в пам’яті і серцях тих, кого він захищав.

Відправляючи в останню дорогу та підносячи молитви, ми висловлюємо подяку за його службу та віддаємо належне великому герою, Роману Захаровичу Мироніву. Ми завжди пам’ятатимемо його мужність та відданість Батьківщині, відданість нам.

Просимо молитов за воїна Романа!