Раді вас запросити на особливий момент – візит Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Хмельниччини. 14-15 жовтня – це час об’єднання віри та спільного святкування з запашним короваєм, квітами та молитвою.

Історична Зустріч та Духовна Об’єднаність

З великою радістю та піднесеним серцем повідомляємо вам, дорогі браття і сестри про надзвичайну подію, яка наближається для Хмельницького краю – візит Блаженнішого Предстоятеля автокефальної Православної Церкви України, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія прибуття: ввечері 14 жовтня, а 15 жовтня владика благословить кожного молитвою. Ця зустріч є не лише подією духовною, але й історичною.

Урочистий приїзд такого важливого духовного лідера вимагає глибокого підготовчого етапу, та найголовніше – об’єднання вірян і духовенства краю в обіймах молитви та віри. Ми будемо вдячні, якщо ви приймете це запрошення та вирушите в цей духовний шлях разом з нами.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Запашний коровай, символ багатства та щедрості, буде нашим вітальним дарунком для Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Квіти доріжкою розцвітають, як символ життя і краси. Молитва ж стане нашим спільним проханням і дарунком від наших сердець до серця Його Блаженства.

Відкривайте пред нами духовнії двері,
Бо ваші слова — надія і світло для нас!
Хмельниччина вітає свого Предстоятеля з великою любов’ю,
Дарує найкраще, що є в серцях!
Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

Разом ми створимо незабутні миті спільності та віри. Чекаємо на вас та вашу родину, щоб разом засвітити цю українську свічу в духовному єднанні.

Хмельниччина вітає і чекає свого Предстоятеля!