Завтра, 28 серпня, на Тернопіллі відзначатимуть одне з найважливіших християнських свят – Успіння Пресвятої Богородиці. У зв’язку з цим, Почаївська міська рада прийняла рішення обмежити у цей день продаж алкогольних напоїв.

Придбати їх можна буде лише в закладах громадського харчування чи ресторанах.

Крім того, у неділю в громаді заборонили здійснювати торгівлю товарами з рук, лотків, автомобілів чи у будь-який інший спосіб без відповідного погодження з органом місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Тернопіль, окрім Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня відзначатиме День міста. Через воєнні дії гучних святкувань цьогоріч не буле, проте декілька урочистих подій та спортивних заходів запланували. З програмою можна ознайомитись за посиланням

До уваги жителів та гостей міста Почаїв!

З метою збереження життя та здоров’я громадян під час проведення релігійних обрядів, присвячених Успінню Пресвятої Богородиці рішенням виконавчого комітету Почаївської ради № 175 від 22.08.2022 року введено ряд обмежень на 28 серпня 2022 року, а саме:
— забороняється продаж алкогольних напоїв, окрім закладів громадського харчування та ресторанного типу;
— забороняється здійснення торгівлі товарів з рук, лотків, автомобілів чи у будь-який інший спосіб не у стаціонарних закладах обслуговування населення без відповідного погодження з органом місцевого самоврядування.