У місті Збаражі відбулися сумні прощання з Сергієм Малкушем – справжнім героєм та захисником України, який загинув 10 березня. Сотні земляків, друзів та рідних зібралися в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, щоб провести Сергія в останню дорогу та помолитися за його душу. Супроводжуючи героя до місця останнього спочинку, містяни вийшли на вулиці, щоб в останнє віддати йому шану та уклонитись подвигу ціною життя. Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив урочистий чин похорону військовослужбовця, який віддав своє життя захищаючи рідну землю. Його пам’ять збережеться на завжди, а його жертва стане надхненням для нових досягнень та подвигів побратимів у відстоюванні незалежності та свободи України.

Прощання з героєм Сергієм Малкушем: молитва за його душу була піднесена Митрополитом Нестором Писак, так громада вшанувала подвиг героя

16 березня 2023 року в місті Збаражі відбулися прощання і провели в останню дорогу справжнього Героя – захисника України Сергія Малкуша, який загинув 10 березня внаслідок жорстокого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.

Скорботний захід присвячений пам’яті загиблого героя відбувся в храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Збаража. Земляки, рідні та друзі зібралися, щоб провести свого земляка до місця останнього спочинку та молитись за його душу.
Супроводжуючи героя до його рідної оселі, громада відчувала глибоку повагу до того, що воїн зробив для нашої країни. На шляху до храму, містяни вийшли на вулиці, щоб в останнє привітати Героя і доземно поклонитись за подвиг.

У храмі відбувся урочистий парастас, в якому взяли участь священнослужителі різних конфесій. Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писак очолив чин похорону захисника, який присвятив своє життя захисту рідної землі. У цей нелегкий час молитви переповнювали серця всіх присутніх, а душі боліли від втрати безцінного молодого життя.

Сергій був похований на місцевому кладовищі, на землі, яку він так добре знав і любив. Пам’ять про нього збережеться на завжди, а його жертва надихатиме на нові досягнення та подвиги побратимів у відстоюванні незалежності та свободи нашої держави. Вічна йому пам’ять! Слава Героям!