Трагічна вістка з Тернопільщини: молодший сержант ЗСУ, Олександр Петрик, втратив життя на фронті, залишаючи сум та героїчний слід у серцях своїх співвітчизників.

Мужність і втрата: Пам’ять про героя Олександра Петрика

Тернопільщина та вся Україна сумують через втрату свого справжнього героя – молодшого сержанта ЗСУ, Олександра Петрика. За інформацією від Підволочиської громади, Олександр поліг на полі бою, захищаючи свободу та незалежність держави.

З великим болем у серці ми повідомляємо про героїчний вчинок військовослужбовця, який відстоював свою землю в складний час повномасштабного вторгнення ворога. Олександр Петрик був членом славнозвісної окремої 44-ї артилерійської бригади імені Данила Апостола.

[vc_button_filling title=”Наш Телеграм” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fuoc_ocu|target:_blank” direction=”left” size=”5″ display=”display_block” button_align=”btn_align_center” border=”2″ css_animation=”” text_color=”{“id“:“custom_color“,“color“:“rgba(42,171,238,1)“}” text_color_h=”{“id“:“Light background“,“color“:“#ffffff“}” bg_color=”{“solid“:{“id“:“custom_color“,“color“:“rgba(34,158,217,1)“}}” icon=”{“font“:“fontawesome“,“icon“:“fab fa-telegram“}”]

Схиляємо голови перед його мужністю та героїчним подвигом, який залишиться в пам’яті нащадків. Виражаємо щирі співчуття рідним, дружині Зоряні та дочці Аліні, а також усім тим, хто знав, поважав та любив Олександра.

Його вічна пам’ять житиме у серцях тих, хто цінує самовідданість і героїзм наших воїнів. Інформацію про зустріч кортежу з тілом загиблого воїна буде надано додатково. Герої не вмирають – їхня духовна сила живе в нас назавжди.