Втрата Карпосюка Романа стала новим ударом для Чортківської громади та всієї Тернопільщини, що нагадує про біль та ціну миру.

Звістка про загибель 22-річного Карпосюка Романа на Російсько-українській війні вразила серця містян, ще не вщухли від подібної втрати Орла Руслана. Молодий чоловік служив лаборантом-такелажником технічного взводу роти забезпечення батальйону охорони та обслуговування, віддавши своє життя на захист Батьківщини.

Трагедія сталась 28 серпня, коли Роман виконував бойове завдання поблизу села Дорожнє в Донецькій області. Ракетний обстріл призвів до його невимовної втрати, що залишить глибокий слід у серцях тих, хто знав та поважав Романа.

Ми важко висловлюємо слова співчуття родині та близьким Романа у зв’язку з цією страшною втратою. Його мужність та жертовність стануть прикладом для всіх, хто пам’ятатиме його подвиг.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Для Тернопільщини це не лише ще одна болісна втрата, а й наполегливий нагадування про те, наскільки важливо об’єднуватись в боротьбі за мир та свободу. Дату і час зустрічі з тілом загиблого Героя у Чорткові повідомлять додатково, дозволяючи усім підтримати його рідних та вшанувати його пам’ять.

Прохання звернутись до молитв за Романа, який став новим героєм захищаючи вільну Україну. Нехай він знайде спокій у вічності, а його вчинок завжди залишатиметься в серцях поколінь.