13 січня 2023 року, напередодні свята Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та дня пам’яті святителя Василія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця міста Сторожинець. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель традиційно для періоду святок відвідує Чернівецько-Буковинську єпархію. Раніше Блаженніший архіпастир звершив святкові богослужіння у Зимненському монастирі та Почаївській Лаврі.

Перед святковим богослужінням віряни зустрічали свого архіпастиря урочистим дзвоном та квітами.

За всенічним бдінням у Сторожинці Предстоятелю співслужили голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, митрополит Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Івано-Франківський і Коломийський Никита та численне духовенство. Участь у богослужінні взяв ігумен монастиря Путна Румунської Православної Церкви архімандрита Мелхиседек (Велник) та братія обителі.

Після полієлею Блаженніший владика відзначив священників єпархії церковними нагородами. Зокрема, настоятель храму протоієрей Василій Ковальчук з нагоди 60-річчя отримав орден преподобного Іова Почаївського I ступеня.

Предстоятель звернувся до пастви зі словом привітання українською та румунською мовами. Потім Блаженніший архіпастир помазував вірян єлеєм. Діти отримали від Предстоятеля солодкі подарунки.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії