Сьогодні Тернопіль оплакує загибель Івася Михайла Ярославовича, що став справжнім Героєм, віддавши своє життя в боях за волю своєї Батьківщини. Його сміливість та відданість надихають і стають прикладом патріотизму для молодого покоління.

Молодий воїн-Герой Івась Михайло Ярославович віддав своє життя за Україну у Донецькій області

Сьогодні, 13 травня, місто Тернопіль оплакує загибель молодого воїна Івася Михайла Ярославовича. Сумну звістку про цю трагедію оголосив мер міста, Сергій Надал.

Івась Михайло Ярославович, народився 29 березня 2002 року, став Героєм, віддавши своє життя у боях за волю України у Донецькій області 11 травня 2023 року. Він демонстрував високу відданість і самопожертву у своїй службі Батьківщині, ставши прикладом мужності та патріотизму для всіх молодих українців.

Загибель Івася Михайла Ярославовича стала причиною глибокої скорботи для всього Тернополя. Цей молодий Герой відзначався своєю сміливістю та вірою в майбутнє України. Він, разом з іншими українськими захисниками, виставив своє життя на ризик, захищаючи країну від агресорів.

Смерть Івася Михайла Ярославовича нагадує нам про важкі випробування, з якими стикаються наші військові на передовій. Їх самопожертва та героїчні дії заслуговують нашої повної підтримки та визнання. Вони підкреслюють потребу уваги до потреб наших Героїв, які ризикують усім для того, щоб забезпечити безпеку та свободу для нас усіх тут в тилу.

У ці важкі моменти нам варто пригадати жертовність та мужність наших Героїв. Їх відданість та палку любов до України.
Вічна пам’ять! Слава Героям України!