Ректор ВПБА прот. Володимир Вакін відвідав богословський факультет у Афінах та привітав нового декана, починаючи співпрацю з цим університетом. Зустріч включала перемовини з видатними духовними лідерами і обмін досвідом.

Розширення партнерства та культурний обмін між ВПБА та Кападострійським університетом.

Під час візиту до богословського факультету Національного Кападострійського університету в Афінах ректор ВПБА прот. Володимир Вакін привітав новообраного декана пана Емануїла Карагеоргудіса з початком його каденції. Богословський факультет у столиці Греції став ще одним вищим богословським навчальним закладом, з яким ВПБА розпочинає співпрацю.

Зокрема, проведено перемовини з владикою Кирилом Катерелосом, митрополитом Крині та екзархом Мальти. Він очолює кафедру соціальної теології та релігії, відомий, зокрема, працею “Українська автокефалія,” що була опублікована в збірнику «Δωδεκάνησος». Спільне розуміння необхідності співпраці та взаємообміну досвідом, продуктивності в науковій та богословській сферах було чітко окреслено на цій зустрічі, а також під час спілкування з митрополитом Перистерійським Григорієм, який люб’язно вітав Волинську делегації на богословському факультеті.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Викладачі ВПБА оглянули навчальний корпус та бібліотеку, що нараховує бл. 160 тисяч екземплярів, найстарші з яких сягають XVI-XVII ст. Сторони обмінялись подарунками та пам’ятними книгами.

Джерело: Волинська Православна Богословська Академія