Шановні браття і сестри у Христі! Оголошується про стабільно-важкий стан о. Павла Медицького, якому потрібна подальша фінансова та духовна підтримка. Просимо розглянути можливість допомогти о. Павлу, внеском на його рахунки в Ощадбанку та Mono. Просимо також поширити цю інформацію серед рідних, друзів та знайомих, щоб допомогти о. Павлу подолати перешкоди і досягти повного одужання.

Звернення до вірян з проханням підтримати о. Павла Медицького фінансово та молитвами

УВАГА: ПРОСИМО НАДАТИ ДОПОМОГУ О. ПАВЛУ МЕДИЦЬКОМУ

Шановні браття і сестри у Христі!

Христос Воскрес!

З великим сумом і надією в серцях повідомляємо вам про стабільно-важкий стан нашого дорогого о. Павла Медицького, який продовжує потребувати нашої підтримки та молитов.

Як ви, мабуть, пам’ятаєте, ми раніше зверталися до вас з проханням про допомогу для о. Павла, і ми щиро дякуємо кожному, хто відгукнувся на цей заклик. Завдяки вашій щедрості і небайдужості ми змогли забезпечити деяку фінансову допомогу, а також надіслати свої молитви за його одужання.

Проте, стан о. Павла залишається серйозним, і нам потрібно продовжувати допомагати йому як матеріально, так і духовно. Сьогодні ми прийняли рішення про вирішення проблеми з банком шляхом відкриття нових рахунків, щоб забезпечити більш зручний спосіб надання фінансової допомоги.

Для тих, хто бажає допомогти о. Павлові, просимо надати фінансову підтримку за наступними реквізитами:

  • Ощадбанк: 5167 8032 5513 1455
  • Mono: 4441111131500963

Будемо вдячні, якщо ви зможете поширити цю інформацію серед рідних, друзів та знайомих. Ваша активна підтримка і ваши молитви – це надія і втіха для о. Павла в цей важкий час.

Ми віримо в силу спільноти і в те, що наше об’єднання і підтримка допоможуть о. Павлу подолати перешкоди до цілковитого одужання.