Страшні бої на сході України тривають, і їхні жертви стають сердечною раною для рідних. Недавно загинув 38-річний Віктор Сафронюк з Лановеччини, відважний воїн і справжній син України.

Вічна слава Герою: Лановеччина сумує за загиблим українським воїном

Східна частина України переживає важкі часи, де страшні бої та штурми не прекращаються, позбавляючи нас не лише ворогів, але й справжніх Героїв. Ця безжальна війна зараз відібрала життя ще одного відважного борця – Віктора Сафронюка.

Мешканці Лановеччини отримали жахливу звістку про загибель свого молодого земляка, 38-річного Віктора Романовича Сафронюка, який служив у складі українських військових. Він був стрільцем-помічником гранатометника і відзначався великою відвагою та вірністю своїй країні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

13 грудня серце Віктора перестало битися через поранення, отримані в ході військових дій, які виявились несумісними із життям. Його втрата стала шоком для рідних та друзів, а також для всього населення Лановеччини.

У прес-службі Лановецької міської ради звучить заява: “В скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. Вічна йому слава!”.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна та приєднується до сумної траурної звістки. Спільно відзначаємо втрату справжнього патріота, який віддав своє життя за незалежність і свободу рідної країни.