На Тернопільщині священника УПЦ МП звинувачують у нападі на дитину. Відповідне відео оприлюднили в фейсбук-групі «Новини Тернопільщини».

«Московський піп побив людину! У Почаєві московський піп Васілій Твардовський біля хреста побив битою дитину, а потім ще й накинувся з кулаками на чоловіка, який знімав його. Заборонити московських попів!», – йдеться в підписі під відео, оприлюдненому від імені групи. Хто є автром відео не зазначається.

На відео чоловік, який знімає священика, просить того пояснити, чому він побив його дитину, а не звернувся в поліцію, якщо дитина справді здійснила щось лихе. Священик відмовляється відповідати на запитання і тікає. Що стало причиною конфлікту, автор відео не пояснює.

НАГАДАЄМО

Мимоволі пригадалися пригоди кримінального злочинця Тараса Петранюка — громадянина «ЛДНР», агента Ферзя. «Святий» злочинець Тернопільський і Бучацький Тихон та його поплічники не раз вдавалися до кулачних розбірок, в ході яких калічили людей. Тож пригадаємо лише деякі епізоди бандитських вчинків владики Тихона…

Бойові будні владики Тихона!

За свідченнями очевидців – під час проведення богослужіння в Церкву намагався ввійти Владика Тихон (Петранюк) з метою зачитати Указ про заборону в служінні клірику УАПЦ ТЄ протоієрею Івану Бойко.

Обурені візитом архієрея люди стали на захист свого священнослужителя та зачинили перед Його Високопреосвященством двері до храму. В результаті почалася штовханина, словесна перепалка, погрози, виклик поліції  та незважаючи на це Владиці Тихону вдалось увійти всередину.

В результаті о. Іван Бойко, як він сам повідомив у телефонній бесіді опинився на стаціонарі лікарняного закладу зі струсом головного мозку та переломленими ребрами.

БИТВА ЕКСТРАСЕНСІВ ПЕРЕРОСЛА У БОЇ БЕЗ ПРАВИЛ АБО РЕЦЕДІВ ВЛАДИКИ ТИХОНА

Священнослужителі Тернопільської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на чолі з Архієпископом Тернопільським і Бучацьким ТИХОНОМ (Петранюком) влаштували дебош у Церкві з настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці ІВАНОМ (Бойком).

«Ну так, як чорна хмара. Розумієте? Владика Тихон заходить, і нічого, не вітається, лише проходить коло Євангелія, і почав отця (Івана) за райські двері, битися там почали». – Розповідає парафіянка Галина Кінащук. – «Почали кричати діти, почали кричати жінки… Є жінки, які бачили, як він копнув отця у грудну клітку».

АРХІЄРЕЙ У ЗАКОНІ

В Тернополі скандал довкола бійки за участю священиків тернопільської церкви Різдва Христового, що трапилася в селі Винятинці Заліщицького району набирає обертів.

Нагадаємо,що священослужителі церкви Різдва Христового, що в обласному центрі, по благословінню Архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона влаштували «розбірки» із настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці села Винятинці отцем Іваном Бойком.

Говорити відверту неправду представникам ЗМІ і вірянам це вже звичайна практика для служителів Зеленої Церкви. Ще не так давно попередник Владики Тихона – Владика Мстислав теж намагався переконати всіх, що бійку в СІТІ він собі не дозволяв. Та ми добре пам’ятаємо, які наслідки мала ця відверта брехня з вуст тодішнього керманича Тернопільської Єпархії УАПЦ.

Битва у рясах: на Тернопільщині біля храму побилися священики, одного госпіталізовано (відео)

На Тернопільщині через конфлікт між єписокопом та священиком у храмі побилися отці, одного з них госпіталізовано.

Як повідомляється на веб-порталі, який позиціонує себе як офіційний сайт Тернопільської єпархії УАПЦ, керуючий єпархією архієпископ Тихон (Петранюк) у селі Винятинці Заліщицького району під час проведення богослужіння намагався зачитати указ про заборону в служінні клірику УАПЦ ТЄ протоієрею Івану Бойкові.

Чому священики побилися у церкві: біля села на Тернопільщині досі оговтуються від побаченого (фото+відео)

Перед Об’єднавчим собором на Тернопільщині, в селі Винятинці (Заліщицький район) трапився парадоксальний інцидент. Парафіяни досі не можуть оговтатися від того, що відбулося. На очах у дорослих і дітей спалахнув конфлікт між священиками, який вилився у бійку.

Все відбулося на очах у вірян в храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Сільська церква ще такого не бачила – під час недільного богослужіння, за словами парафіян, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон разом з іншими священики із УАПЦ накинулися на місцевого панотця Івана Бойка, зав’язалася бійка.

«Вони позакривали двері», – коментує отець Іван Бойко. – «Як дияконські, так і царські. Після цього отець Василь сказав мені: «Мовчи». Хоча всі мікрофони були включені… Після цього отець Василь Божаківський своєю рукою мене за обличчя… І я вдарився головою об стіну»

Він переконує, що в жодних гріхах не винен, а візит єпископа і його оточення був помстою за те, що разом із громадою в жовтні цього року перейшов до Київського патріархату.