У селі Лішня відбулося урочисте освячення Всеукраїнського храму-пантеону, який став не лише символом пам’яті загиблим у російсько-українській війні, але й впевненості в майбутньому. Митрополит Епіфаній наголосив на важливості молитви за героїв та віру в перемогу над випробуваннями.

Митрополит Епіфаній наголосив на значенні молитви та єдності в часі війни

У селі Лішня Кременецького району на Тернопільщині 30 грудня відбулося урочисте освячення Всеукраїнського храму-пантеону, що став символом пам’яті та вдячності загиблим у російсько-українській війні бійцям.

Храм буде приурочений до вшанування героїв, імена яких знаходитимуться на спеціальних плитах всередині будівлі. Митрополит Епіфаній, що провів освячення, наголосив на постійній молитві за упокій їхніх душ та підкреслив важливість молитви за сучасних захисників України.

Захід зібрав численних родичів загиблих військовослужбовців з різних куточків України, об’єднуючи їх в спільній скорботній події. Митрополит Епіфаній висловив впевненість у моральній міцності українців та впевнення, що, незважаючи на випробування, Україна збереже свою незалежність.

“Війна ламає нас морально, але ми вистоїмо, бо маємо духовну силу та витривалість. Кожен з нас прагне знати, коли завершиться війна, але ми покладаємо надію на Бога. Віра у Його можливості змінити все в одну мить дозволяє нам сподіватися на несподівану перемогу. Господь створить диво”, – поділився митрополит Епіфаній Предстоятель автокефальної УПЦ (ПЦУ).

НАШ ТЕЛЕГРАМ

В цей важкий час спільна молитва та віра у перемогу стають запорукою єднання громади та нації в непередбачуваному вимірі. Освячення храму-пантеону в Лішні стає символом не лише пам’яті, але й впевненості в майбутньому.