Микола Дяченко загинув під час виконання бойового завдання. Його розстріляли з кулемету

Сьогодні, 25 червня, у Тернополі попрощалися зі справжнім Героєм Миколою Дяченком.  Про прощання із захисником повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Микола Дяченко із Зайцевого Донецької області захищав Україну з 2014 року. Чоловік служив у 54-й бригаді і брав участь в боях під Донецьком, Мар’їнкою і Золотим. Він загинув 20 червня, а дружина Тетяна залишилася сама із трирічною донькою. Про нього пишуть «СВОИ.CITY».

Микола Дяченко

Микола завжди виходив на зв’язок хоча б раз на два дні, а 20 червня цілий день не відповідав на мої дзвінки. Через тривогу я написала його побратимам, але вони теж мені не відповіли. Наступного дня до мене прийшла сестра — як виявилось пізніше, її про це попросив командир. Тільки за її присутності він зміг сказати мені, що Микола загинув під час виконання бойового завдання. Його розстріляли з кулемету, – розповідає дружина Тетяна. – Я не могла в це повірити. Та я і зараз не вірю. Мене підтримують наші близькі, колеги Миколи, його керівництво. Всі, хто знав його з дитинства, кажуть, що він завжди був таким: йшов попереду, захищаючи інших.

Микола Дяченко

Миколу Дяченка вирішили поховати в Тернополі, бо його дружина зараз знаходиться тут із трирічною донькою. 

Думаю, що зараз він би дав людям таку пораду: “Радійте життю і живіть одним днем”. Так ми завжди і робили, – каже Тетяна.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Миколи Дяченка з приводу непоправної втрати. Вічна пам’ять Герою.

Нагадаємо, російські окупанти забрали життя щирого патріота, поета, відважного бійця 10 гірсько-штурмової бригади, мешканця с.Кобиловолоки Назара Мялікгулиєва.