7 липня 2023 року митрополит Нестор здійснив урочистий візит до Збаразького благочиння. Під час святкового богослужіння в храмі святого апостола Іоана Богослова у селі Зарубинці, пролунали молитви за захисників України та полеглих героїв. Після літургії, митрополит Нестор привітав настоятеля храму та вручив йому медаль “Хрест Свободи” з нагоди його 25-річчя священицької служби. Візит архіпастиря став важливим і пам’ятним подією, яка підкреслила значення духовного розвитку та об’єднання віруючих у важкі часи.

Митрополит Тернопільський і Кременецький очолив богослужіння та нагородив священика під час архіпастирського візиту до с. Зарубинці

7 липня 2023 року, у святковий день Різдва Іоана Предтечі, митрополит Тернопільський і Кременецький, Нестор Писик, здійснив архіпастирський візит до Збаразького благочиння.

На запрошення благочинного протоієрея Івана Лесика, Високопреосвященнійший владика очолив Божественну літургію у храмі святого апостола Іоана Богослова у селі Зарубинці.

Під час богослужіння пролунали молитви за захисників України, владу та наш народ, а також за спокій душ полеглих героїв, які втратили життя під час російських агресій.

По завершенні літургії, архієрей привітав настоятеля храму, протоієрея Івана Лесика, з його 25-річчям священницької служби. З благословення митрополита Київського і всієї України, Епіфанія, владика Нестор нагородив отця Івана медаллю “Хрест Свободи”.

Після цього митрополит Нестор освятив дзвіницю, що знаходиться на подвір’ї храму.

Святкове богослужіння завершилося загальним многоліттям, що створило теплу та духовну атмосферу.

Зазначена подія стала важливим і пам’ятним моментом для Збаразького благочиння, де митрополит Нестор, як архіпастир, надав особливу увагу духовному розвитку та підтримці віруючих. Його візит ще раз підкреслив важливість релігійних цінностей і єднання українського народу у важкі часи.

Цей день став свідченням сили і віри, що перебувають у серцях віруючих, а також показав велике значення релігійного об’єднання та молитви за мир і благополуччя України.

Джерело: Тернопільська єпархія УПЦ (ПЦУ)