Сумна звістка про загибель військового з Тернопільщини, який віддав своє життя на фронті за вільну Україну, вразила місцеву громаду. Деталі про подію та відомості щодо проведення похорону.

Вшанування пам’яті героя: Тернопільщина сумує за загиблим військовим

Трагічна звістка сколихнула Тернопільщину: на фронті загинув військовий. Сумну звістку повідомили на сторінці Фейсбуку Підволочинської селищної ради.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«У сусідній Скориківській громаді отримали сумну звістку про героїчну загибель жителя села Сухівці, нацгвардійця – Москалюка Олександра Івановича, 1978 року народження», – йдеться в повідомленні.

20 лютого в результаті ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання на околиці населеного пункту Роботино Запоріжської області, поклав своє життя молодший солдат національної гвардії – Олександр Москалюк.

Традиційно, у Підволочиську біля памʼятника Ангелу Хоронителю в неділю 25 лютого 2024 року о 13.00 год відбудеться зустріч кортежу з домовиною воїна та буде відправлено заупокійну панахиду.

Похорон відбудеться в Скориківській громаді у селі Сухівці об 11.00 годині в понеділок 26 лютого 2024 року.

«Щирі співчуття всім рідним та близьким Олександра. Ми розділяємо Вашу непоправну втрату. Прийдімо та віддаймо останню шану загиблому українському воїну. Вічна памʼять!Герої не вмирають!», – йдеться в повідомленні.