Герой війни та священик Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ (ПЦУ), протоієрей Андрій Левкович, отримав від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, високу відзнаку за свою доброчинну діяльність. Вручення відбулося в рамках Міжнародного дня волонтера, підкреслюючи важливість внеску волонтерів у підтримку українських воїнів.

Протоієрея Андрія Левковича визнали та відзначили за вагомий внесок у благодійність та підтримку воїнів-захисників

Чортків, 5 грудня 2023 – Священник Церкви Святої Покрови м. Чортків, протоієрей Андрій Левкович, отримав високе визнання за свою невтомну доброчинну діяльність. У рамках Міжнародного дня волонтера, відзначеного нещодавно, душпастиря нагородили почесним нагрудним знаком «За сприяння війську», який вручив Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний.

Подяка від Головнокомандувача

Протоієрей Андрій Левкович, відомий як активний волонтер та керівник Благодійного Фонду “Покрова Чортків,” став визначним лауреатом цієї почесної відзнаки. Його внесок в підтримку українських воїнів та родин військовослужбовців отримав оцінку не лише в області релігійного служіння, а й в сфері волонтерства.

Медаль «За сприяння війську»: Заслуга всіх волонтерів

У бесіді з журналістами отець Андрій поділився враженнями від вручення медалі. “Ця нагорода – заслуга кожного волонтера та доброчинця, які несуть свою частку відповідальності перед нашими воїнами,” – наголосив священик. “Віримо у наших захисників, допомагаємо їм та пришвидшуємо перемогу України!”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Підтримка та Надія

Священник також закликав всіх громадян долучитися до спільних зусиль на шляху до миру та перемоги, наголошуючи, що ця медаль – не лише його заслуга, а й визнання внеску всіх, хто віддав свої зусилля на благо України.

Допомога й Віра: Об’єднані Серця

Нагородження священника Левковича є ще однією світлою сторінкою в історії спільної підтримки та допомоги. Об’єднані серця волонтерів, доброчинців та вірних приносять свою невимірну підтримку, аби Україна завжди відчувала віру в свої сили та перемогу.

Джерело: Тернопільсько-Теребовлянська єпархія УПЦ (ПЦУ)