Ігор Фурда, солдат зенітного кулеметного відділення, втратив життя на службі, залишаючи глибокий слід скорботи у селі Старе Місто.

Трагічна смерть забрала життя Героя

Село Старе Місто на Тернопільщині пізнало глибоку трагедію, коли захисник Ігор Фурда, житель цього маленького населеного пункту, загинув від рук ворога. Ця втрата стала невіддільною частиною великої та сильно об’єднаної громади.

Ігор Фурда, який був призваний на військову службу 20 березня 2022 року, служив у зенітному кулеметному відділенні взводу зенітної кулеметної роти військової частини А4912.

Чин поховання Ігоря Фурди відбувся 4 лютого о 13:00. Село підняло дні жалоби (3-4 лютого) на території Підгаєцької громади в пам’ять про загиблого військовослужбовця.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

До громади звернулися із закликом висловити шану та скорботу за Ігорем Фурдою. На будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності просять приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою.

У зв’язку із загибеллю героя, також обмежено проведення розважально-концертних заходів та звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування на території громади.

Влада Підгаєцької міської ради висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого та закликає всіх жителів приєднатися до виявлення поваги до пам’яті Героя – Ігоря Фурди. Вічна пам’ять та гордість за таких синів України.