Тернопільська єпархія УПЦ (ПЦУ) щиро вітає о. Андрія Коваля з днем народження. У цьому вітанні висловлюється бажання щастя, благодаті та миру для духовного лідера. Вірянам важливо показати свою повагу та вдячність за його віддане служіння Богу та людям. Бажається, щоб о. Андрій мав достатньо духовної і тілесної сили для продовження своєї місії, а його служіння ставило приклад та надихало багатьох до спасіння.

Бажання благодаті та миру для слуги Христа

Шановний о. Андрію Ковалю,

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам щирих радощів, благодаті та миру, щоб Ваше життя було наповнене радістю і достатком.

Нехай Господь обдаровує Вас духовною і тілесною силою, щоб Ви, як посланець Христа, продовжували служити людям та прославляти Бога через Ваше віддане служіння. Нехай кожен день Ви знаходите в собі силу та натхнення, щоб промовляти слова надії та любові, вести інших до спасіння та підтримувати їх на духовному шляху.

Бажаємо Вам довгих і благодатних літ, сповнених Божої милості та благословення. Хай кожен день Вашого життя буде сповнений світла, добра і взаєморозуміння. Хай Боже благословення супроводжує Вас завжди, а Ваше служіння буде джерелом надії та втіхи для багатьох.

З найщирішими привітаннями,

Тернопільська єпархія УПЦ (ПЦУ)

Пресслужба Тернопільської єпархії УПЦ (ПЦУ)