У статті описано трагічну загибель військового з Кременеччини, Андрія Михайловича Олещука, під час артилерійського обстрілу. Зазначається дата події, подробиці смертельного поранення та реакція громади на втрату.

Військовий герой Андрій Михайлович Олещук став ще однією страшною втратою на фронті, жертвуючи життям за свободу України

Останнім часом Тернопільщина стає все частіше свідком щоденних трагічних подій з фронту, де втрачено ще одного мужнього захисника. Загинув військовий з Кременеччини, Андрій Михайлович Олещук, 1980 р.н., мешканець села Комарівка, Почаївської міської територіальної громади.

Відомо, що 5 лютого 2024 року, під час ворожого артилерійського обстрілу, військовий отримав осколкове поранення, яке стало причиною його смерті. Його життя стало пожертвою в боротьбу за свободу та незалежність України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця втрата стала насправді важливим ударом для Почаївської міської ради та всієї громади. Спільнота об’єдналася в глибокому сумі та скорботі внаслідок втрати свого сина, чоловіка та друга.

Україна втрачає своїх героїв, які мужньо стоять на захисті національних інтересів. Сьогодні відданному службі пам’яті Андрія Михайловича Олещука, ми також висловлюємо співчуття його рідним та близьким. Жертва воїна залишиться невмирущою частиною історії нашої країни, а його пам’ять буде завжди жити в серцях тих, кому він служив.

Знову і знову болюча втрата ставить нас перед реальністю військових подвигів та жертв у боротьбі за свободу та незалежність.

Просимо молитов за полеглого воїна – Андрія! Вічна і світла пам’ять герою України!