Визначний візит Патріарха Константинопольського Варфоломія I до Неаполя став святковою подією для грецької православної громади. Церемонія в Сан-П’єтро-е-Паоло, у присутності високопоставлених духовних та представників міської влади, відзначилася теплом та духовною об’єднаністю.

Урочиста церемонія в грецькій православній церкві Сан-П’єтро-е-Паоло вражає вірян та гостей міста.

Патріарх Константинопольський Варфоломій I відвідав Неаполь, де відбулися вражаючі церемонії в грецькій православній церкві Сан-П’єтро-е-Паоло. Високопоставлений духовний лідер зустрівся з вірними, пройшовши шлях від Сан-Томмазо д’Акіно до вулиці Медіна та вулиці Братства святих Петра і Павла національних греків.

Цей визначний візит об’єднав представників грецької громади та вірян, які з нетерпінням чекали на зустріч зі своїм духовним лідером. Очікується, що впродовж найближчих годин Патріарх Варфоломій I також зустрінеться з мером Неаполя, Гаетано Манфреді.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Церемонія в Грецькій Православній Церкві Святих Петра і Павла: Вражаюча Присутність та Підтримка

Присутні на церемонії в церкві були православний єпископ Неаполя Джорджіо, митрополит Венеції, почесний консул Томас, консул Кіпру Кіпріану, президент Грецької громади Неаполя Міхос Коста, намісники Братства Святих Петра і Павла, Коста Варварігос, Сотіріс Пападімітріу, а також високопоставлені представники грецьких збройних сил та громадськості.

Раніше Патріарх Константинопольський вже відвідував Неаполь, отримавши визнання за свою ключову роль у сприянні об’єднанню західної та східної культур. У 2007 році, Л’Orientale відзначив його почесним ступенем, визнаючи його важливий внесок у культурні та соціальні зв’язки Середземномор’я.