Україна знову оплакує загибель героя, який захищав свою країну на передовій. Матлашевський Павло Борисович з Тернопільщини став втратою для всієї нації. Його жертва та мужність вразили серця багатьох, хто з вдячністю згадуватиме про його вчинки в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Вічна пам’ять Герою!

Загибель військового Матлашевського Павла Борисовича на передовій

Сьогодні Україна втратила ще одного героя, який захищав нашу країну. Трагічна звістка про загибель військового Матлашевського Павла Борисовича з Тернопільщини зворушує нас до глибини душі.

Серця багатьох людей знову затуманені від болю та скорботи за надто ранньою втратою героя. Захищаючи нашу країну він пожертвував своїм життям, аби ми жили в мирі та безпеці. Ми з вдячністю згадуватимемо його мужність, відвагу та безкомпромісність в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Матлашевському Павлу Борисовичу не довелося дожити до перемоги, але його життя та вчинки стали великою подвійною перемогою – перемогою любові до Батьківщини та перемогою справедливості. Його жертва ніколи не буде забута, а його ім’я завжди буде пам’ятатися як ім’я героя, що віддав життя за Україну.

Співчуваємо рідним та близьким загиблого воїна. Хай Бог дарує вам силу та терпіння пережити цей нелегкий час. Хай земля буде пухом Матлашевському Павлу Борисовичу та нехай його душа знайде вічний спокій. Вічна пам’ять Герою!