40-річний Юрій Орестович Кожушко, мешканець Тернопільщини, став наступним героєм, який пожертвував своїм життям під час захисту Батьківщини. Виконуючи бойові завдання на Запорізькому напрямку, він проявив мужність та стійкість, що слугуватимуть яскравим прикладом справжнього героїзму. Рідні та близькі Героя можуть пишатися його відданістю Україні та його жертовністю за свободу та незалежність країни.

Мужність та відвага Героя ніколи не будуть забуті

Україна втратила ще одного незламного захисника. 40-річний Юрій Орестович Кожушко, житель Тернопільщини, віддав своє життя за благородну мету – захист Батьківщини. Його мужність та стійкість проявилися під час виконання бойових завдань на Запорізькому напрямку.

Ця сумна новина розповсюдилась на сторінці Бучацького РТЦК Та СП в соціальній мережі Facebook. В повідомленні зазначено, що Юрій Орестович загинув 12 червня 2023 року в районі Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області, виконуючи свої бойові обов’язки.

Відданість і самопожертва Юрія Орестовича Кожушка служить яскравим прикладом справжнього героїзму. Його відвага та відданість Україні не залишаться непоміченими. Він став Героєм України, і наша країна повинна пам’ятати його вічно.

У цей скорботний момент, наші думки і серця спрямовані до родини та близьких Юрія Орестовича. Висловлюємо щирі співчуття їхньому горю. Рідні і близькі Героя можуть пишатися тим, що він боровся за свободу і незалежність нашої країни.

Герої не вмирають, вони залишаються живими в наших серцях. Юрій Орестович Кожушко завжди буде частиною нашої національної пам’яті. Його жертва та відвага нагадують нам про силу і мужність українського духу.

Нехай земля огорне нашого Героя і прийме в свої обійми, а Царство Небесне стане його новим домом. Нехай Юрій Орестович Кожушко відпочиває в мирі, а його відвага та посвята нашій країні завжди будуть нагадувати нам про справжні цінності і патріотизм.

Вічна пам’ять Юрію Орестовичу Кожушку – справжньому Герою України, який живе в серцях українського народу тепер навічно!