Проповідуючи отець Роман Будзинський наголосив на важливості перебування із Христом та відповідальності християнина. Часто ми своїми думками та словами “кличемо” до себе темних ангелів, лаємося, ображаємо один одного і цим відштовхуємо все хороше, що є в нашому житті. Протоієрей пояснює, що коли ми сваримося між собою, Христос стоїть поруч з нами. Проте коли ми пробачаємо один одного, Він стає між нами і примножує любов.

Протоієрей Роман Будзинський у неділю 4-ту після Пасхи звернувся з повчальним словом до пастви

Дорогі брати та сестри у Христі,

Сьогодні ми знову зібралися разом, щоб відчути Божу благодать і згуртуватися як спільнота вірних. На жаль, часто ми не усвідомлюємо важливості нашого об’єднання у Христі. Замість цього, ми часто “кличемо” до себе темних ангелів, які відштовхують нас від Божої любові та благодаті.

Апостол Павло нагадує нам, що ми всі є частинами тіла Христового. Тому, коли ми сваримося між собою, ми заподіваємо шкоду не тільки один одному, але і всьому Христові. Тому ми повинні знати, що кожен наш крок, кожне наше слово має значення.

Проте коли ми пробачаємо один одного, ми наближаємося до Бога, і Він примножує нашу любов. Ми повинні розуміти, що наша відповідальність як християн – жити по-християнськи, з любов’ю до Бога та до наших братів та сестер у Христі.

Отже, не забуваймо, що ми самі обираємо, з ким іти. Чи бути з Господом та жити за Його заповітами, чи йти протилежним шляхом. Пам’ятайте, “Той, кого кличемо, той і приходить”. Тож давайте кликати до себе Божу благодать та Його любов, а не темні ангели.

Молімося за нашу спільноту та за наших братів та сестер, щоб ми завжди були на шляху, який призведе нас до Бога. Амінь.