У Єгипті за загадкових обставин помер син відомого тернопільського священника Анатолія Зінкевича та племінник митрополита Луцького і Волинського ПЦУ Михаїла – 21-річний Антон.

Антон Зінкевич з друзями поїхав на відпочинок у Єгипет. Зранку друзі виявили Антона мертвим. Що сталося з молодим хлопцем, поки не відомо. На сьогодні вирішується питання про транспортування тіла Антона Зінкевича в Україну.

Як повідомляє Волинська єпархія ПЦУ, Антон був племінником керуючого єпархією, митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Він навчався на другому курсі Волинської православної богословської академії.

“Антон був зразковим студентом, творчим, радісним. Їздив у літню богословську школу міста Волос (Греція), був у делегації представників українських теологічних навчальних закладів на аудієнції Вселенського Патріарха Варфоломія. Планувалась поїздка в університет Арістотеля. Водночас вчився на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету. Інформаційно-видавничий центр єпархії висловлює щире співчуття владиці Михаїлу, родині та закликає молитися за спокій душі новоспочилого”, – йдеться в повідомленні єпархії.

Співчуття опублікувано й на сайті Тернопільського національного  педагогічного університету, в якому навчався юнак.

“Антон був доброю, позитивною, хорошою людиною, завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації та, не зважаючи ні на що, йшов до своєї мети, був креативним, життєрадісним, наполегливим, мріяв здобути фах історика”, – йдеться в повідомленні.

Батько Антона, отець Анатолій Зінкевич – рідний брат митрополита Михаїла – був настоятелем тернопільського Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького ПЦУ. Очолював ініціативну групу “Почаївській лаврі – статус національної духовної святині” та громадський рух “Українські святині – українському народу”.  Помер 13 лютого 2019 року.

ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ!