Урочиста Літургія та молебень відбулись у Київському Соборі під керівництвом Почесного Патріарха Філарета. Звершувалися молитви за мир і перемогу українського народу.

День пам’яті великомучениці та спеціальні молитви за мир в Україні

17 грудня 2022 року, у неділю 28-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святої великомучениці Варвари, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив урочисту Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

Напередодні свята, 16 грудня увечері, було звершене святкове всенічне бдіння. Його Святості співслужило духовенство Києва та області.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народу справедливий мир і перемогу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після запричасного стиха з проповіддю до вірян звернувся клірик собору протоієрей Іоан Київський і розповів про життя, подвиг віри і чудеса святої діви Варвари.

По завершенні літургії відбувся молебень до святої великомучениці Варвари перед її нетлінними і чудотворними мощами. Патріарх Філарет прочитав молитву до угодниці Христової, а потім все духовенство під спів величання вклонилося святині.

Після закінчення Божественної літургії Святійший Патріарх Філарет привітав віруючих зі святом. Закінчилося богослужіння уставним многоліттям.

Упродовж дня у соборі звершувалися молебні та акафісти до великомучениці Варвари та читалося для вірних життя святої угодниці. Володимирський собор був наповнений молільниками і до мощей святої великомучениці постійно йшли люди, щоб помолитись і попросити молитовної допомоги.