У Тернопільській області тужать за загиблим на Луганщині бійцем Михайлом Бондаруком, який віддав своє життя на захист незалежності України. Водій-механік був відомий своєю мужністю, мудрістю та патріотизмом, і заслуговував на повагу від своїх співвітчизників. Жителі громади висловлюють щире співчуття його родині та пам’ять загиблого бійця стає ще одним нагадуванням про самопожертву та мужність українських захисників на передовій. Слава героям України!

Михайло Бондарук віддав своє життя на захист незалежності України

Сьогодні у Тернопільській області вшановують пам’ять бійця Михайла Бондарука, який загинув 1 березня на Луганщині. Голова громади Вадим Боярський повідомив про трагічну звістку у своєму Facebook.

Михайло Бондарук служив в армії як водій-механік та брав участь у захисті територіальної цілісності та незалежності України. Він був взірцем мужності, мудрості та патріотизму, заслуговуючи на повагу та вдячність від співвітчизників.

Серед жителів громади поширюється глибокий сум та біль. “Небеса забирають найкращих… Висловлюємо щирі слова співчуття рідним загиблого”, – зазначив міський голова. Це ще одна втрата для всієї України, яка нагадує нам про мужність та самопожертву, яку виявляють українські захисники на передовій.