Чортківський район потерпів втрату – старший сапер-гранатометник Степан Галка, житель села Чехів, загинув під час виконання службових обов’язків у Донецькій області. Це болісна втрата для рідних, друзів та співвітчизників, які висловлюють своє щире співчуття. Степан Галка захищав рідну землю від російських загарбників, був гідним сином України. Його відвага та жертовність завжди будуть пам’ятатися.

Війна забрала життя мужнього воїна з Чортківського району

Чортківський район потерпів втрату, коли старший сапер-гранатометник Галка Степан Ярославович, житель села Чехів, загинув під час виконання службових обов’язків у Донецькій області. Про це повідомляє п’ятий відділ Чортківського Районного територіального центру з Контролю та Координації (РТЦК).

Степан Галка, солдат Збройних сил України, віддав своє життя, захищаючи рідну землю від російських загарбників у населеному пункті Гродівка Покровського району. Його самопожертва та мужність заслуговують на вічну подяку та шану. Невимовно боляче втрачати таких героїв, які віддають своє життя за мир та спокій нашої країни.

Рідним та друзям загиблого солдата висловлюють щирі слова співчуття. Без люблячого батька залишились його донька Анна та син Юрій. Мати Марія Михайлівна та брат Василь, теж переживають непоправну втрату. У Монастириській громаді повідомили, що додаткова інформація про зустріч тіла воїна та час похорону будуть повідомлені в подальшому.

Слова “Вічна Герою слава і пам’ять!” стають виразом вдячності та вічної пам’яті загиблому захиснику Батьківщини, старшому сапер-гранатометнику Галка Степану Ярославовичу. Його життя та жертва служитимуть вічним нагадуванням про важливість захисту нашої незалежності та миру.