Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з головою Національної поліції України, генералом поліції третього рангу Іваном Виговським, де обговорювались російський напад, безпека громадян і релігійна ситуація в державі.

Зустріч Предстоятеля з очільником Нацполіції у Києві

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 серпня 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з головою Національної поліції України, генералом поліції третього рангу Іваном Виговським.

Під час спілкування йшлося про триваючий повномасштабний російський напад, в результаті якого гинуть правоохоронці та священнослужителі й зазнають руйнування храми.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Окрім того, сторони обговори забезпечення порядку і безпеки під час втілення громадянами свого законного права на зміну юрисдикції, загалом релігійну ситуацію в нашій державі, духовну підтримку захисників України та меморіал «Стіна пам’яті загиблих захисників України», розташований на мурах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

«Пам’ять про полеглих оборонців Батьківщини потрібна саме нам, щоб ми не змарнували те, за що вони віддали свої життя. А для них, для їхніх душ, дієвою і необхідною є саме наша молитва», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)