16 листопада 2022 р.Б., архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк він же агент ЛДНР – Ферзь, на запрошення єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла Юристого, як ревний симпатик руського міра в Україні, очолив богослужіння в Свято-Покровському храмі села Пасічна на Хмельниччині.

Архіпастирю і засудженому за ст.190 ч.4 КК України, за Божественною літургією, співслужив настоятель храму Василій Стус та запрошене духовенство УПЦ/ПЦУ.

В кінці літургії духовенством було звершено акафіст перед древньою іконою Покрови Пресвятої Богородиці, перед якою молилися віряни в часи другої світової війни.

Владика Павло Юристий разом з духовенством та вірянами молились за перемогу України над російським агресором, за здоров’я воїнів-захисників Батьківщини та мир і благополуччя для українського народу.

Заїжджий гастролер з Тернопільщини, архізек Луганський та Старобільський – громадянин Тарас Івнович Петранюк звернувся до присутніх з «повчальним» словом проповіді, висловивши слова подяки за запрошення Його колаборантське Високопреосвященство, шахрая і держзрадника до спільної молитви.

А між тим, Петранюк Тарас Іванович чомусь і досі не покараний за свої кримінальні діяння

У 2017 році заборонений в Українській Православній Церкві Київського Патріархату уродженець Коломиї Івано-Франківської обл. Тарас Іванович Петранюк — він же єпископ ТИХОН, він же агент спецслужб «ЛНР» ФЕРЗЬ (19.10.1976 р. н.) обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359 за ч. 4 ст. 190 КК України («Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах»), випущений під заставу в 15000 дол. США, є ревним симпатиком «руського миру».

Нагадаємо, уже кілька років поспіль голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталія Шевчук у своїх зверненнях і публікаціях наголошувала, що розбудовуючи й укріплюючи позиції Православної Церкви України, потрібно пам’ятати, яку небезпеку під час війни несуть у собі релігійні симпатики «руського миру».

Наталія Шевчук провела власне розслідування кримінального злочину, скоєного діючим архієреєм Православної Церкви України, керуючим Тернопільсько-Бучацькою Єпархією, архієпископом Тихоном (в миру Петранюк Тарас Іванович), і оприлюднила документ громадянина Донецької Народної Республіки.

Правоохоронним органам для перевірки, під протокол, Наталею Шевчук надано кейс документів (у тому числі копію паспорта громадянина так званої Донецької народної республіки, розписку, написану власноруч), в якому містяться відомості, тотожні персональним даним громадянина України Петранюка Тараса Івановича, та фото особи чоловічої статі.

Тернопільським міськрайонним судом скасовано постанову про закриття кримінального провадження, де фігурує архієпископ Православної Церкви України, керуючий Тернопільсько-Бучацькою Єпархією, ТИХОН (Петранюк Тарас Іванович). Але на цьому все поки що й завмерло. На жаль, в Україні не все гаразд із правосуддям, тому Петранюк та йому подібні уникають заслуженого покарання.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ