У Свято-Троїцькому Духовному Центрі на честь князя Данила Галицького відбудуться богослужіння на Страсний тиждень, що передує найважливішому християнському святкуванню – Воскресінню Христовому. У розкладі – вечірні молитви зі Страсним читанням та згадкою про події з Євангелія, Богослужіння Великої п’ятниці, освячення пасок та продуктів у Велику суботу, а також урочиста Божественна літургія на Великдень. Запрошуємо усіх вірних приєднатися до молитви та підготувати свої душі до свята.

Розклад Богослужінь на Страсний тиждень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі на честь князя Данила Галицького (Тернопіль проспект Злуки 28)

Великий понеділок: Вечірня зі Страсним читанням та згадкою про безплідну смоковницю.

Великий вівторок: Вечірня зі Страсним читанням та згадкою про побожну жінку-грекиню, яка благала Ісуса Христа за зцілення своєї дочки.

Велика середа: Вечірня зі Страсним читанням та згадкою про зраду Іуди та помазання Ісуса Христа жінкою-грішницею.

Великий четвер: Вечірня та служіння причастя, урочистий спогад останньої вечері Ісуса Христа зі своїми учнями.

Велика п’ятниця: Богослужіння Великої п’ятниці, нагадування страждання та розп’яття Ісуса Христа, Читання Євангелія та винесення Плащаниці.

Велика субота: Вечірня зі Страсним читанням та освячення пасок, крашанок, та інших продуктів.

Великдень: Поховання плащаниці (надгробне). Воскресна утрення, урочиста Божественна літургія, Воскресіння Ісуса Христа.

Запрошуємо усіх вірних приєднатися до Страсного тижня та глибоко зануритися у молитву, розмірковуючи про піст. Нехай цей тиждень допоможе нам підготувати наші душі до відзначення найважливішого християнського свята – Воскресіння Христового.