Із військовослужбовцями Андрієм Лукащуком, Ярославом Мидликом та Андрієм Горобцем попрощалися на Тернопільщині 28 вересня.

Житель Борсуківської громади Андрій Лукащук загинув 21 вересня під час ворожого обстрілу касетними боєприпасами по позиціях у Миколаївській області. У тяжкому стані був евакуйований. О 20:30 від отриманих поранень його серце перестало битися.

На вічний спочинок Андрія провели сусіди, друзі, знайомі, односельці та усі небайдужі.

Розділяємо горе і тугу батьків та дякуємо за сина, який віддав своє життя за нашу волю та свободу, за незалежність та вільне життя майбутніх поколінь, – пишуть на сторінці Борсуківської громади.

У селі Града Кременецького району в останню путь провели 50-річного Ярослава Мидлика, який загинув у районі селища Сухий Ставок Херсонської області. Герой у перші дні повномаштабної війни добровільно став на захист України.

Донедавна село Града було одним з небагатьох, де не було жодного загиблого в російсько-українській війні. Тепер на цвинтарі, вперше від 2014 року, ховають Героя війни. На початку літа він відсвяткував свій півстолітній ювілей, а 21 вересня, у величне свято, загинув в боях за Херсонщину, – написали на сторінці Кременецької районної адміністрації.

Ще одного героя – 44-річного Андрія Горобця, який 21 вересня помер від отриманих осколкових поранень у селищі Сухий Ставок на Херсонщині, поховали у Мельнице-Подільській громаді.