Його Преосвященству, Преосвященнішому Павлу, єпископу Тернопільсько-Теребовлянському

Ваше Преосвященство, дорогий Владико! Сердечно вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Божої допомоги у Вашому архіпастирському служінні, здоров’я, міцності та сил!

У цей знаменний день, Владико, Ваша паства дякує Богові, що по Його благому Промислу Ви з’явилися в житті кожного із нас, в долях усіх тих людей, піклування про порятунок яких Ви несете у своєму серці, ми возносимо свої молитви, щоб Господь послав перемогу і мир в Україні, світлу радість Вашому серцю, щоб благодать Божа незмінно зміцнювала Ваші сили – духовні і тілесні, та давала благословення й допомогу на всі починання і Ваші святительські труди.

Низький Вам уклін за відданість Православній Церкві України, невтомну працю, повагу, щире й добре серце, за велику любов, яку Ви випромінюєте.

Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і дарують Вам здоров’я тілесне і міцність духовну, благодать та довголіття, душевний спокій й всеблагих успіхів у Вашій самовідданій і великодушній праці у Господньому винограднику.

На многії і благії літа, владико!

З повагою та любов’ю духовенство та вірні Тернопільсько-Теребовлянської єпархії!