Серед наших ворогів теж є віруючі, і релігія в Росії відіграє дуже важливу роль, адже у них релігія і влада тісно пов’язані. Про це в ефірі 24 каналу розповів парамедик Саїд Ісмагілов, колишній муфтій Духовного управління мусульман України «Умма».

“Окупанти прийшли убивати всіх без розбору. Вони не питають, яких релігійні погляди у захисників України або українця, що живе у себе вдома”, – вважає Ісмагілов.

Саїд Ісмагілов зауважив, що немає ніякого релігійного і морального виправдання для злочинців, вбивць і насильників, що втратили Божі та людські чесноти.

На його думку, у Росії релігію вже давно поставлено на службу імперським інтересам. Перші особи всіх релігійних конфесій в Росії освячують вбивство мирних українців. Вони мотивують своїх вірян, що приходять, до церкви чи до мечеті, на війну проти нас.

“Я абсолютно впевнений, що після нашої перемоги, релігійні лідери московщини мають постати перед трибуналом як ідеологи та пропагандисти війни, що зробили свій внесок в ці воєнні злочини”,– зазначив Ісмагілов.