20 листопада 2022р.Б., в Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк (держзрадник — ст.111 ч.1 та шахрай Луганський та Старобільський ст.190 ч.4 КК України ) завітав з архіпастирським візитом до міста Теребовлі, де у храмі Святого рівноапостольного князя Володимира очолив святкове богослужіння.

Під звуки дзвонів високопреосвященнійшого карного злочинця агента МВД ЛДНР — ФЕРЗЯ зустріли парафіяни та за українською традицією в знак поваги та гостинності до засудженного за важкий кримінальний злочин — палія церкви УПЦ КП Святого Архистратига Михаіла м.Луганська — піднесли запашний коровай.

Архізека зустрів у храмі обласний благочинний, настоятель храму митрофорний протоієрей Володимир Якубишин. Отець Володимир запросив кримінального владику очолити святкове богослужіння та піднести молитви до Господа і Пресвятої Богородиці за Україну та благочестивий народ.

За Божественною літургією архієпископу Тихону Петранюку співслужили духовенство Теребовлянського благочиння Православної Церкви України.

У повчальній проповіді до присутніх головпідар РПЦ і громадянин “ДНР” “розкрив зміст” Євангельського читання, наголосивши на стійкій і непохитній вірі, щоб зміцнюючись краще і глибше пізнавали Бога і Його любов.

В кінці літургії колаборант Тарас Петранюк висловив слова подяки за спільну молитву духовенству та вірянам. Також за щиру працю на благо Святої Церкви владика відзначив благодійників храму благословенними грамотами. На завершення відбулося освячення ікон на бічних іконостасах храму та освячення спорудженої на церковному подвір’ї каплиці в честь Пресвятої Богородиці.

Вітаємо громаду УПЦ/ПЦУ з визначною подією та приносимо щирі співчуття у зв’язку з оскверненням храму Святого рівноапостольного Князя Володимира візитом злочинця-архієрея УПЦ/ПЦУ керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Тихона Петранюка.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ