18 січня 2024 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній прийняв у резиденції Митрополичого дому Посла Аргентини в Україні, Елену Летісію Мікусінскі. Під час зустрічі обговорювалися питання ситуації в Україні під час російського нападу, гуманітарні проекти та міжнародна комунікація Православної Церкви України.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній обговорив ситуацію в Україні та співпрацю з Послом Аргентини

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 18 січня 2024 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини в Україні пані Еленою Летісією Мікусінскі.

Під час спілкування мова йшла про ситуацію в нашій державі в контексті повномасштабного російського нападу, співпрацю в гуманітарних проєктах й міжнародну комунікацію Православної Церкви України з релігійними лідерами та політичними діячами.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Окрім того, Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви подякував високоповажній гості за підтримку нашого народу в нелегкий час війни та відзначив її Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)