У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулась незабутня патріотично-мистецька імпреза з нагоди Дня Конституції України. В рамках цього заходу було відкрито дві захопливі виставки: “Рукотворний спадок”, де представлені неперевершені шедеври українського рукоділля від ГО “Школа Борщівської народної сорочки”, та “Фундамент державності”, що розповідає про історичні події, пов’язані з законотворенням. Виставки триватимуть протягом місяця та пропонують унікальну можливість ознайомитися з національним духом, традиціями та значенням Конституції в становленні держави. Запрошуємо всіх охочих відвідати музей за адресою: площа Героїв Євромайдану, 3.

Захоплюючі експозиції “Рукотворний спадок” та “Фундамент державності” вражають відвідувачів у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулась незабутня патріотично-мистецька імпреза під назвою “Живи та міцній, наша рідна державо!” з нагоди Дня Конституції України. Ця захоплююча подія супроводжувалась відкриттям двох захопливих виставок, які викликали глибокі почуття національної гордості та патріотизму серед відвідувачів.

Одна з експозицій, названа “Рукотворний спадок”, була презентована Громадською організацією “Школа Борщівської народної сорочки”. Кожен предмет, виставлений на цій виставці, виражав неперевершену красу та витонченість українського рукоділля. Відвідувачі мали нагоду захопитися та зачаруватися надзвичайною майстерністю та деталізацією кожного експонату.

Друга виставка, під назвою “Фундамент державності, запорука правди і свободи”, презентувала матеріали з фондів музею, пов’язані з важливими історичними подіями, пов’язаними з процесом законотворення. Ця експозиція нагадала нам про значення Конституції та історичний шлях, який пройшла наша держава в становленні та розвитку.

Виставки будуть доступні для перегляду протягом місяця, що дасть можливість багатьом людям насолодитися національними традиціями та поглибити своє розуміння важливості Конституції та законотворення в формуванні державності.

Такі культурні заходи, сповнені духовного спадку та патріотизму, не лише надихають нас на шанування наших коріннів і традицій, але й згуртовують нашу спільноту і підтримують почуття національної єдності.

Давайте підтримаємо ці цінні ініціативи та збагатимо нашу свідомість та душу національним духом, відвідавши ці захоплюючі виставки у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї за адресою:площа Героїв Євромайдану, 3.