Приєднайтеся до незабутнього паломництва до Святої Землі, місця, яке пройняте духовністю та величчю. З 13 по 19 вересня 2023 року, протягом 7 днів і 6 ночей, ми відправимось у духовну подорож під керівництвом священника Михайла Дмитріва. Наш маршрут об’єднає найважливіші місця Святої Землі, включаючи Єрусалим, Вифлеєм, Назарет, Гору Фавор, Гору Блаженств, Капернаум, Йордан, Єрихон, Мертве море та багато інших, де ви зможете зануритися у біблійні історії та зблизитися зі своїми духовними коріннями. Запишіться за телефоном: +38 050 352 52 36.

Відкрийте нові глибини духовного відчуття під керівництвом священника Михайла Дмитріва

Ми раді запросити вас на незабутнє паломництво до Святої Землі – об’єкта глибокої духовності і величі, де кожен куток пронизаний історією і вірою. Відправимось у духовну подорож з 13 по 19 вересня 2023 року, на протязі 7 днів і 6 ночей, під керівництвом духовного наставника – священника Михайла Дмитріва.

Маршрут нашого паломництва об’єднає найважливіші місця Святої Землі. Ми відвідаємо Єрусалим – місто, пройняте святими таїнствами, Вифлеєм – місце народження Ісуса Христа, Назарет – де відбулося Звіщення, та Гору Фавор, де Ісус говорив про блаженства.

Також ми ступимо на Гору Блаженств, де були звіщені відомі Христові слова. Маршрут також включає Капернаум – місце служіння Ісуса, Йордан – де Христос був хрещений, Єрихон – знамените місце звільнення Єрусалиму, Мертве море – неповторний диво-басейн, і багато інших місць з давніми біблійними історіями.

Цей витончений маршрут буде забезпечений комфортним перельотом літаком з Кишинева, Молдови. Вартість паломництва складає 530 $, до якої додається 220 € за авіапереліт в обидві сторони з багажем. У цю вартість включено проїзд автобусом по Ізраїлю згідно програми, проживання в готелях з сніданками і вечерями (шведський стіл), супровід дипломованого гіда та духівника групи.

До додаткових витрат відносяться платні входи, чайові гідові та водієві у загальній сумі 50 $ (обов’язкова оплата), медичне страхування (в залежності від віку) та трансфер в аеропорт.

Не пропустіть чудову можливість зблизитися зі своїми духовними коріннями та зануритися в історію Святої Землі. Запишіться за телефоном: +38 050 352 52 36.

Приєднуйтесь до нашої паломницької групи і допоможіть відкрити нові глибини духовного відчуття в Святій Землі!