26 вересня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв Народного артиста України Іво Бобула.

За заслуги з відродження духовності, розвиток української культури та підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет нагородив Іво Бобула Орденом святого Миколая Чудотворця.

«Я вдячний, що своїм талантом ви служите українському народу, утверджуєте його духовність, розвиваєте нашу національну культуру. Особливо важливою тут є пісня. Вона може розбудити в людині найкраще, що є. Своїм співом ви робите людей добрішими, щирішими та благороднішими. І ваш талант, без сумніву, від Бога», – звернувся до відомого співака Патріарх Філарет.

«Хочу подякувати за цю велику церковну нагороду. Особливо мені приємно прийняти її з вашим рук. Бо Церква та духовність, то основа будь-якої нації. Для мене ви визначна людина великої віри та великого духу. Ваша діяльність, як пастиря, є історичною. Вірю, що ваші молитви за нашу Україну дійдуть до Бога і ми скоро здобудемо перемогу», – сказав Іво Бобул.

Під кінець зустрічі Святійший Патріарх благословив народного артиста на подальшу творчу діяльність і подарував на згадку нові видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії