Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликає вірян до спільної молитви за Україну та справедливий мир, у зв’язку з другою річницею російського вторгнення на територію країни.

Молитва за перемогу та мир на українській землі

24 лютого 2024 року минає два роки широкомасштабного злочинного збройного російського вторгнення на територію України, два роки героїчної боротьби українського народу за свободу і незалежність Батьківщини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив 24 лютого у храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату відслужити молебні за Україну, піднести свої посилені молитви за українське військо – наших захисників, владу і весь український народ, щоб Господь Бог звільнив нас від нашестя російських чужинців-окупантів, дарував українському народові перемогу і справедливий мир.

Предстоятель також закликав звершити молитви за упокій душ загиблих українських воїнів-захисників та всіх невинно вбитих під час цієї війни.

Зокрема, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва молебень за Україну відбудеться після Божественної літургії – близько 10 години ранку.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни.